TÜM CİLTLER İÇİN

Wisely Onarıcı Krem

Tipi Onarıcı
Cilt Tipi Tüm Ciltler

01. Ürün Bilgisi

Büyüleyici kokusu ile her dokunuşta cildinin yenilenmesine destek olan Wisely Onarıcı Krem ile cildinin yenilenmesini izle! Cilt kendini yenileyebilen bir dokudur. Meydana gelen küçük problemleri, daha biz fark edemeden hızlıca onarabilir. Stres, hava kirliliği gibi dış faktörler sebebiyle ya da daha güzel bir görünüme ulaşmak için yapılan epilasyon, iğneli uygulamalar gibi işlemler sonucunda ortaya çıkabilecek deformasyonlarda (yanık, tahriş vb…) ise cildimiz yenilenebilmek ve eski görünümüne kavuşabilmek için bir yardımcıya ihtiyaç duyar. Wisely Onarıcı Krem mucizevi etkisini içeriğindeki kudret narı ve oleuropein ekstresi ile sağlar. Antienflamatuvar ve antimikrobiyal etkinlikleri ile cildinizde oluşan hasarları onarırken, içerdiği vitaminler ile de cildinizin tazelenmesine destek sağlar.

02. Nasıl Kullanılır?

Wisely onarıcı kremden elinize bir miktar alarak cildinizde tahribat gören bölgenin üzerine dairesel hareketlerle masaj yaparak sabah akşam uygulayınız. Cildinizde oluşan hasar durumuna göre mümkün olan en kısa süre içerisinde cildinizi onarır.

03. İçeriği

Wisely onarıcı kremde cildinizin onarılmasını sağlayan etken madde kudret narı yağıdır. Yapılan araştırmalar sonucunda kudret narı yağının yanık, kızarıklık, tahriş, cilt kabarması ve yıpranma gibi durumlarda cildi hızlı bir şekilde onardığı gözlenmektedir. Hücrelerinizin yenilenmesindeki etken maddelerden olan oleuropein cildinizdeki hücreleri yeniler. Oleuropein zeytin ağacından elde edilen bir etken maddedir.

04. Etken Maddeler

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Cyclopentasiloxane, Triethanolamine, Panthenol, Phenoxyethanol, Carbomer, Isopropyl Myristate, Parfum, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Momordica Charantia Extract, Oleuropein.